7 травня, 2024
  • Житомирська спортсменка зайняла друге місце у Кубку України зі стрільби з лука у приміщенні

• 27 листопада, 2023 14:46

З 22 по 25 листопада у Львові проходив Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні. Друге місце у змаганнях зайняла житомирська спортсменка Ольга Хомутовська.

Про це повідомляє Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамівець».

«В змаганнях взяли участь 5 вихованців ЖОДЮСШ "Динамівець». Ольга Хомутовська посіла друге місце серед жінок (блочний лук). Харитончик Тетяна в цій же категорії стала 17», — розповідають у ЖОДЮСШ.

Дівчата зустрілись на стадії 1/16. Матч закінчився з рахунком 141-134 на користь Ольги. Інші учасники (Андрушкевич Денис, Миколайчук Максим, та Гарбарчук Софія), на жаль, не змогли показати настільки високі результати, проте у спортивній школі зазначають, що у спортсменів ще все попереду.

Раніше Журнал Житомира розповідав про змагання зі стрільби з лука серед ветеранів та спортсменів.