10 жовтня, 2024
  • Житомирянка завоювала нагороди на Всесвітніх іграх CSIT в Італії

Житомирянка завоювала нагороди на Всесвітніх іграх CSIT в Італії

• 10 вересня, 2023 16:33

В Італії з 5 по 9 вересня відбулися VII Всесвітні ігри CSIT. Цьогоріч вперше за історію ігор за перемогу змагалися рукопашники. У складі Національної збірної – 20-річна житомирянка Лілія Павлюк здобула золото та бронзу змагань.

Журналу Житомира спортсменка розповіла про змагання та здобутки.

У переліку рукопашників, що представляють місто й країну на міжнародній арені – Лілія Павлюк виборола у двох видах змагань з рукопашного бою першість та третє місце п'єдесталу.

Вихованка ДЮСШ "Динамівець" спортклубу "Характерник" зізнається, що через стан в країні та ковід чекали 4 роки на ці змагання.

"Перемога присвячується всім загиблим знайомим та тим, хто постійно безпосередньо мене підтримує", - каже Лілія.

Тренер спортсменки, керівник дитячо-юнацької спортивної школи "Динамівець" Леонід Українець додає деталі кропіткої підготовки до перемоги:

"Лілія — майстер спорту, чемпіонка України. Ось чому вона і потрапила до складу Національної збірної команди України. Брала участь у двох видах змагань з рукопашного бою. У розділі "легкий контакт" у ваговій категорії 73 кілограми вона виборола золоту медаль, а у важкій категорії "повний контакт" здобула бронзу".

Змагання проходили в італійському місті Червія. Понад 5000 учасників 35 країн змагалися з різних видів спорту.