• Головна
  • Спорт
  • Пропустили на останніх хвилинах: житомирська команда була близька до швидкого голу

• 13 серпня, 2023 11:19

У суботу, 12 серпня, в рамках 3-го туру УПЛ Полісся приймало вдома Рух. Цей матч відбувся у межах третього туру Української Прем'єр-Ліги. "Рух" переміг із мінімальним рахунком.

До цієї гри "Рух" перемагав у перших двох турах УПЛ. У "Полісся" була одна перемога та одна поразка.

Впродовж першого тайму "Полісся" створило кілька небезпечних моментів біля воріт Ледвія. Але голкіпер "Руху" впорався з усіма загрозами. Забитих голів у першому таймі не було.

Перший та єдиний м'яч у грі забив рухівець Ілля Квасниця на 90-й хвилині матчу. У підсумку гри "Рух" переміг "Полісся" із рахунком 0:1.

У перших трьох турах УПЛ "Рух" переміг у всіх матчах. І станом на 12 серпня очолює турнірну таблицю. Всього львівська команда вже забила сім голів і пропустила два. "Полісся" зараз на 10 позиції турнірної таблиці УПЛ.

Наступний матч "Полісся" поїде до черкаського "ЛНЗ".