Два голи, червоні картки і тривога: чим запам'ятався дебют «Полісся» в УПЛ

• 28 липня, 2023 21:42

Історичний день в історії футболу Житомирщини відбувся сьогодні, 28 липня. Футбольний клуб "Полісся" успішно дебютував в еліті українського футболу. На домашньому стадіоні в Житомирі "Полісся" приймало НК "Верес" з міста Рівне.

Журнал Житомира зафіксував усі емоційні та важливі моменти матчу.

"Полісся" по-господарськи розпочало матч. Фактично перша атака призвела до гола. На 2-й хвилині перший гол в історії "Полісся" в УПЛ забив Бені Макуана.

Рівняни намагались вирівняти гру і перевести м'яч на половину житомирян. По-справжньому небезпечних атак футболісти "Вереса" не створили.

Водночас житомиряни мали ще два чудових моменти відзначитися. Удар Макуани пройшов вище перекладини, а обвідний удар Танковського прийняла на себе стійка воріт.

На 37-й хвилині активність "Полісся" все ж принесла плоди. Будківський замкнув передачу з кутового. Це 2:0. З таким рахунком і закінчився перший тайм.

У другій половині "Полісся" залишилось у меншості. Андрій Гітченко сфолив перед штрафним майданчиком. Після перегляду ВАР, на 57-й хвилині, головний арбітр вилучив захисника.

Далі почалася класична гра 11 на 10.

Рівняни намагались пройти ешелонований захист "Полісся". Житомиряни грали на контратаках.

В другій половині тайму "Поліссю" вдалося вирівняти гру.

А на 87-й хвилині команди вже грали у рівних складах. Другу жовту отримав захисник"Вереса" Балан.

За кілька хвилин до закінчення основного часу пролунала повітряна тривога. Гру зупинили та поновили після відбою.

Вовки з Житомира виявилися сильнішими. 2:0 на табло та перші 3 очки в таблиці.

Фото ФК "Полісся"

Нагадаємо, що Житомиряни могли підтримати команду і переглянути матч у фан-зоні біля кінотеатру "Жовтень".