• Спорт
  • «Полісся» за крок до фіналу Кубку України: серія пенальті розставила всі крапки

«Полісся» за крок до фіналу Кубку України: серія пенальті розставила всі крапки

• 2 листопада, 2023 19:09

Полісся за крок до фіналу Кубку України з футболу. Сьогодні, 2 листопада, у серії післяматчевих пенальті житомирські вовки перемогли "Олександрію" і приєдналися до "Шахтаря" й "Чорноморця" у півфіналі Кубка .

Результати: «Полісся» - «Олександрія» - 0:0 (4:3 - пен.)

Матч 1/4 Кубка України відбувся на центральному стадіоні Житомира. Відзначився матч за два тайми чистими воротами обох команд, перервою через повітряну тривогу та жовтими картками по одному гравцю з кожної команди.

У підсумку після завершення основного часу, було розіграно два овертайми, які були сповнені моментів, але без забиття м'ячів. Тож було розіграно серію пенальті, де воротар житомирян Бойко виявився стійкішим, а влучність "Полісся" переможною.

Нагадаємо, що команди вже в цьому сезоні зустрічались. В 5-му турі УПЛ "Полісся" перемогло з рахунком 3:0.