• Головна
  • Спорт
  • Житомирське «Полісся» здобуло розгромну перемогу над «Олександрією»: огляд матчу

• 27 серпня, 2023 10:38

У матчі п'ятого туру чемпіонату України сезону 2023/24 «Полісся» обіграло «Олександрію». Поєдинок завершився з рахунком 0:3 на користь команди Юрія Калітвінцева.

Голами за «Полісся» відзначились: Олександр Назаренко, Бені Макуана та Пилип Будківський.

Протягом усього поєдинку перевагою на полі володіли гості з Житомира. «Полісся» за матч завдало 12 ударів, 5 із яких були у ствір воріт «Олександрії».

Натомість господарі жодного разу не влучили у рамку воріт суперника, залишивши досвідченого Бойка без роботи.

Однак першого голу у зустрічі довелось чекати довгі 77 хвилин. Три хвилини вистачило «Поліссю» для того, аби подвоїти свою перевагу на табло.

До фінального свистка «Олександрія» так і не змогла забити бодай гол престижу.

«Полісся» несподівано перемогло Олександрію 0:3. Владислав Калитвинцев отримав майстер-клас від команди свого батька Юрія Калитвинцева.

Завдяки перемозі «Полісся» поки що підійнялось на 2-ге місце у таблиці, маючи у своєму активі після 5-ти турів вже 9 очок.