10 травня, 2024
  • Перша поразка: ФК «Полісся» у гарячому матчі поступився «Металургу»

Перша поразка: ФК «Полісся» у гарячому матчі поступився «Металургу»

• 10 квітня, 2023 10:38

Житомирське «Полісся» вперше в цьому чемпіонаті програло. Кривдником житомирян став запорізький «Металург».

«Вовки» першими відкрили рахунок - на 11 хвилині свій автограф у воротах «Металурга» залишив Пилип Будківський.

Але вже на 33 хвилині команда з Запоріжжя зрівняла рахунок. Гол забив Олексій Сидоров.

На 78 хвилині все той же Сидоров оформив дубль на свій рахунок, реалізувавши пенальті у ворота Олега Кудрика.

Під кінець матчу на полі закипіли пристрасті. Арбітриня Софія Причина не призначила пенальті у ворота «Металургу». Захисник «Полісся» Вадим Червак був обурений цим рішення та штовхнув рефері в спину. За це футболіст був вилучений з поля.

В меншості житомиряни не змогли забити. Матч у Житомирі завершився з рахунком 1:2.