3 травня, 2024
  • ФК «Полісся» програв «Оболоні» й пропустив столичний клуб на вершину таблиці

ФК «Полісся» програв «Оболоні» й пропустив столичний клуб на вершину таблиці

• 24 квітня, 2023 12:09

У Житомирі в центральному матчі Першої ліги ФК «Полісся» поступився київській «Оболоні».

Єдиним голом у центральному матчі туру відзначився півзахисник «Оболоні» Тарас Мороз.

Фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок у грі — 0:1 на користь гостей.

Після поразки «Полісся» опустилось на другу сходинку таблиці. Відставання від «Оболоні» складає 2 очки.

Відеоогляд кращих моментів гри

Коментар головного тренера

«Я згоден, що сьогодні було багато емоцій. Але ми не в пісочниці граємо. У нас багато гравців, які мають досвід. І в таких іграх досвід виходить на перший план. Чи можна сказати, що не хотіли — не можна так сказати. Ми зіштовхнулись з дуже дисциплінованою обороною суперника. Те, що ми пропустили — це була фора для нашого суперника. Вони дуже дисципліновано і організовано зіграли. А ми не знайшли що їм показати у відповідь. В першому таймі — спали. Другий — трохи краще з емоційної точки зору. Але моментів — не створили. Не знайшли ключової передачі. Тому і рахунок такий. Осад залишився дуже великий, бо ми очікували такої гри, ми добре розібрали суперника, але не змогли знайти заключної передачі. Так ми пропустили, але команда повинна бути до таких ситуацій готова і реагувати на них. Повторюсь, в другому таймі реакція була непогана, але не було простору, були довгі передачі. Це трохи не наш футбол. Але ми повинні грати в різний футбол. Ми повинні очікувати і розуміти сили суперника. Ми не змогли відкрити організовану та дисципліновану оборону нашого суперника», — прокоментував клубній пресслужбі головний тренер «Полісся» Юрій Калітвінцев.