4 травня, 2024
  • Бойова нічия лідерів УПЛ: «Полісся» зустрілось з «Кривбасом»

Бойова нічия лідерів УПЛ: «Полісся» зустрілось з «Кривбасом»

• 6 листопада, 2023 19:12

«Полісся» у 13 турі УПЛ приймало лідера турнірної таблиці «Кривбас». Це був один з двох центральних матчів туру. Вже на 4 хвилині повітряна тривога перервала гру майже на дві години. Вдруге стартовий свисток арбітра пролунав вже о 16:50.

Команди грали на рівні, тому відповідна нічия матчу 1:1. Голом за житомирян відзначився Артем Козак.

Гості відкрили рахунок майже в кінці першого тайму. А ось другий тайм активніше розпочали вже житомиряни.

Контратака, передача Козаку, який вийшов на заміну у перерві, та точний постріл у ближній кут – 1:1. Житомиряни продовжили володіти територіальною перевагою. На 56 хвилині господарі заробили небезпечний стандарт, але Аріелсон пробив у стінку. У подальшому пішли обопільні атаки, але вже без гостроти. Така гра продовжувалась майже до кінця поєдинку.

Команди грали обережно, адже розуміли ціну помилки. Пішли заміни, які ще більше збили темп гри. Моментів біля обох воріт майже не було. Вже у доданий час з гострого кута низом потужно пробивав Приходько, але Бойко парирував мʼяча ногами.

Зрештою, матч закінчився закономірною нічиєю. "Кривбас" залишився першим (27 очок), "Полісся" – на другій сходинці (26).