11 жовтня, 2024
  • 270 кг - це потужно: житомирський пауерліфтер Андрій Баленков завоював золото Чемпіонату Європи

• 7 серпня, 2023 21:13

У французькому місті Мериньяк завершилася континентальна першість з жиму лежачи. 10 медалей різного ґатунку везуть додому українці. Золото завоював житомирянин Андрій Баленков (вагова категорія до 83 кг).

Про це 7 серпня інформує Спортивний комітет України.

Перемогу спортсмен з Житомира завоював 6 серпня. З результатом 270 кг, став чемпіоном Європи з жиму лежачи.

"По традиції, кожному учаснику чемпіонату давали медаль за участь в цих змаганнях, так от ця медаль була на синьо-жовтій стрічці", - прокоментували спортсмени.

Зазначається, що обидві наші збірні – і чоловіча, і жіноча, у командному заліку стали першими.