Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Рустам Худжамов увійшов до тренерського штабу житомирського «Полісся»

Рустам Худжамов увійшов до тренерського штабу житомирського «Полісся»

  • 21 лютого, 2022 9:06
До тренерського штабу житомирського ФК "Полісся" приєднався Рустам Худжамов. Він працюватиме тренером воротарів. Про це повідомили у пресслужбі клубу.

У кар'єрі футболіста Рустам Худжамов захищав кольори "Динамо", "Шахтаря", донецького "Металурга", луганської "Зорі" та футбольного клубу "Маріуполь".

"Полісся" стане першою сходинкою у тренерській діяльності.Новоспечений тренер воротарів "Полісся" розповів про своє ставлення до клубу.
 

"Я спілкуюся гарно з усіма воротарями, які є в команді. Чув багато хорошого про клуб. Що це амбіційний, класний проект, який ставить за мету популяризацію футболу в Житомирі. Класний в тому, що взяти команду, створити її з нуля майже, вивести її на якийсь рівень – це класно, як на мене. Мені було цікаво.

Головне, щоб хлопці відчували себе впевнено на воротах, демонстрували впевнену гру. Моє завдання – допомагати їм у цьому. Я був по іншу сторону м’яча, зараз я вже тут. Цікаво. Завдання, щоб воротарі могли сюди приходити, відчувати себе впевнено і з командою підніматись на вищий рівень. Або, якщо захочуть купити у "Барселону", то буде класно", – сказав Худжамов.

 
Поділитись

Новини по темі: