19 квітня, 2024
  • Ще одна перемога над «Динамо»: житомирське «Полісся» проводить потужну підготовку до сезону. ВІДЕО

• 15 липня, 2019 17:12
Футбольний клуб "Полісся" з Житомира продовжує підготовку до нового сезону та провів черговий спаринг на літніх навчально-тренувальних зборах.

Цього разу суперником "жовто-зелених" виступила молодіжна команда київського "Динамо".

Зустрілися суперники на тренувальній базі "Динамо" у селі Віта-Литовська, де житомиряни переконливо обіграли молодь – 0:2.

Спочатку Семчук, на 36-й хвилині зустрічі, влучним ударом з лінії штрафної поцілив прямо у дальній кут воріт – 0:1. А по перерві, на 74-й хвилині, гравець, який перебуває на перегляді головою спрямував круглого у сітку воріт столичної команди – 0:2.

Як повідомляв "Журнал Житомира", на початку липня житомирське "Полісся" також у товариському матчі обіграло основну команду київського "Динамо".