26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Житомирський ФК «Полісся» продовжив контракт з головним тренером. ФОТО

Житомирський ФК «Полісся» продовжив контракт з головним тренером. ФОТО

  • 18 червня, 2019 14:48
  • 764
У новому сезоні Другої ліги ПФЛ тренувати житомирську футбольну команду «Полісся» продовжуватимуть Анатолій Безсмертний та Сергій Коновалов.

Контракт з тренерами директор клубу Володимир Загурський підписав сьогодні, 18 червня, за участю голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, передає прес-служба облдержадміністрації.
 

«Після завершення сезону, який я не вважаю вдалим, ми продовжуємо працювати. Першому, кому я запропонував надалі тренувати команду, був Анатолій Безсмертний, оскільки ми задоволені його роботою, він створив непоганий колектив. Він повірив у Житомир, у “Полісся”, тому ми продовжуємо контракт ще на один рік. Задача наша не змінилася – вихід у Першу лігу», – наголосив Ігор Гундич.


До чергових змагань «Полісся» приступить наприкінці липня цього року. Склад команди трохи зміниться.
 

«Головне завдання зараз – зберегти тих хлопців зі складу команди, які зараз нам потрібні, і підсилитися сильними футболістами, які будуть готові нести відповідальність за гру», – зазначив Анатолій Безсмертний.


Збори ФК «Полісся» відбудуться за тиждень. Саме тоді стане відомим новий склад.

Нагадаємо, попередній сезон ФК «Полісся» під керівництвом Безсмертного завершив на третій сходинці турнірної таблиці. Житомиряни до останнього туру боролися за вихід у Першу лігу.Поділитись

Новини по темі: