26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Житомирські скейтери мріють про сучасний скейт-парк

Житомирські скейтери мріють про сучасний скейт-парк

  • 26 серпня, 2008 14:00
  • 2212

Екстрим, як спосіб життя, вже давно оволодів душами молодих (і не тільки) людей. Вони, осідлавши дошку на колесах – скейтборд – впокорюють поручні і парапети рідного міста Житомира.

На вулиці Київській, на майданчику, що за кінотеатром «Україна», часто можна побачити групу молодих людей, які на скейтах виробляють запаморочливі трюки, – злітають над поручнями, ковзають по високій рампі...
 
«І не бояться ж покалічитися», – гойдають головою жінки, що проходять мимо. – Це наш скейтпарк, – говорить один з скетйбордистів, студент Будівельного коледжу Діма. – В літній час ми приходимо сюди, щоб потренуватися.
 
Хлопці вважають, що провести вечір, відточуючи свою майстерність – краще, ніж просидіти за пляшкою пива. А меж майстерності немає – в скейтбордингу існують десятки трюків, кожний з яких вимагає постійних тренувань. Наприклад звичайний manual – їзда на двох задніх колесах, тоді як передні підведені над землею (цей трюк називають «балансом»), для людини непідготовленої, це не під силу. Що вже говорити про pop shove-it – це коли борд робить в повітрі розворот на 180 градусів, а скейтбордист – ні.
 
Правда скейтбординг – задоволення не з дешевих. І хоча для новачка «дошка» коштуватиме до 250 гривень, професійного скейтборду в Житомирі майже немає. А демонструвати «вищий пілотаж» на любительській «дошці» – це як на «Жигулях» брати участь в гонках «Formula-1», пише Наталія Арефьева, газета "20 хвилин".
 
Але все таки, житомирські скейтбордисти планують в недалекому майбутньому створити свою команду і відправитися в турне по містах України. А ще – сподіваються, що міські власті звернуть на них увагу і скейтпарк придбає гідну зовнішність.
Поділитись

Новини по темі: