27 травня, 2022
Ми в соцмережах

Євро-2012: Сьогодні Платіні відвідає Україну

  • 3 липня, 2008 15:15
  • 2027
  • 1

Сьогодні, 3 липня, делегація УЄФА на чолі з президентом цієї організації Мішелем Платіні відвідає Україну в рамках дводенного візиту в
країні-господині Євро-2012.

Планується, що Платіні особисто зустрінеться з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко і президентом Віктором Ющенком.
 
"Цей візит - частина місії по ознайомленню з ситуацією в Польщі і Україні на високому рівні, - заявив Мішель Платіні. - Ми зустрінемося з лідерами країн, а також проведемо переговори зі всіма відповідальними сторонами, які займаються підготовкою до Євро-2012, щоб визначити ситуацію в двох країнах на даний момент".
 
"Потім буде поданий звіт у Виконавчий комітет УЄФА, який зможе повною мірою оцінити обстановку в двох країнах на нашій наступній зустрічі 25 і 26 вересня в Бордо", - додав Платіні.
 
Делегація, що складається з десяти чоловік, також проведе переговори на високому рівні з Футбольною федерацією України. У графіці поїздки до Польщі і України також значаться зустрічі з представниками міністерств спорту і іншими організаціями, залученими в планування Євро-2012.

Раніше повідомлялося, що президент УЄФА запропонував перенести Євро-2012 на серпень. Чергове нововведення, яке запропонував Платіні, - можливе перенесення чемпіонатів Європи з червня на серпень. По словах Платіні, причина - величезна втома гравців після напруженого і довгого сезону.
 
Крім того, президент Союзу європейських футбольних асоціацій неодноразово виражав незадоволення ходом підготовки двох країн до ЧЕ-2012.
 
У січневій доповіді УЄФА була дана незадовільна оцінка заходам, що проводилися. "Ми спробували розбудити ці країни і до червня чекатимемо, як розвиватиметься ситуація", - заявляв Платіні.
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Mosya
3 липня, 2008 15:39:49

Приїхав, а дивитись нема на що. Дочекались.