13 жовтня, 2024
  • 19 років бігового стажу: рятувальник із Бердичева переміг у Чемпіонаті ДСНС України

• 20 травня, 2023 11:18

Рятувальник з Бердичева В'ячеслав Олішевський став переможцем на дистанції 5 км у Чемпіонаті ДСНС України з легкої атлетики.

Про це 19 травня повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС в Житомирській області.

”У мене челендж - каже В’ячеслав - біжу щодня вже 1548 днів. Це і є моя підготовка до змагань. З 2005 року я щорічно приймаю участь у чемпіонаті ДСНС з легкої атлетики . Цього разу це був тактичний біг. Я не хотів викладатися на всі 100 відсотків. Знаю усіх суперників по стартам тому просто біг, а на фініші біг все, що міг”.

Біговий стаж у В'ячеслава - 19 років, подолав понад 66 тис.км.

Крім спорту, він опікується безпекою підростаючого покоління, є ініціатором відкриття багатьох класів безпеки та займається просвітницькою та профілактичною роботою.

Зазначимо, що цьогоріч Житомир приймав Чемпіонат ДСНС України з легкої атлетики. Участь у перегонах взяли 23 команди, а це близько 170 спортсменів, з різних регіонів нашої держави.

Команда-господарка Чемпіонату ГУ ДСНС України у Житомирській області гідно змагалася із суперниками та посіла 5 загальнокомандне місце.