8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

«Наш край» взяв участь у заходах під час KOROLОV AVIA FEST-2021. ВІДЕО

  • 17 серпня, 2021 9:34
Під час авіаційного фестивалю KOROLОV AVIA FEST-2021 у Житомирському міжнародному аеропорту відбулось перше засідання депутатської групи «Вектор міжнародного партнерства» Житомирської обласної ради. Депутатка облради від політичної партії «Наш край» Оксана Олійник взяла участь в цьому засіданні.

Сотня пілотів з шести країн світу прилетіли до Житомира для участі у фестивалі. Відвідувачі могли бачити видовищні показові авіавиступи, у тому числі і винищувачів військової авіації. Крім того, в рамках фестивалю, відбулось перше засідання депутатської групи «Вектор міжнародного партнерства» Житомирської обласної ради, на якому мова йшла про перспективи розвитку авіаційної науки і освіти в Україні.

«Такий фестиваль є прекрасним та дієвим фактором для розвитку міжнародного партнерства в авіагалузі. До Житомира приїжджали, а тепер вже будуть прилітати люди з усього світу. Для нашої області такий захід є потужним поштовхом у розвитку туризму, освіти, науки та культури», - наголосила Оксана Олійник.

Цьогорічний фестиваль KOROLОV AVIA FEST – 2021 впродовж двох днів відвідали близько 100 тисяч глядачів.


 

Пресслужба політичної партії "Наш край"
Поділитись

Новини по темі: