26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Політика
  • Україна отримала нового Президента: що Зеленський сказав під час промови до народу. ВІДЕО

Україна отримала нового Президента: що Зеленський сказав під час промови до народу. ВІДЕО

  • 20 травня, 2019 11:59
  • 1202
Шостий президент України Володимир Зеленський пройшов інавгурацію і прийняв присягу на вірність українському народові. Новий глава держави офіційно вступив на посаду в понеділок, 20 травня, на урочистому засіданні парламенту, як і передбачає ст. 104 Конституції.

З трибуни Верховної Ради під час інавгурації Президент України Володимир Зеленський виголосив першу промову до українського народу, передає 24 канал.

Володимир Зеленський заявив, що це "наша спільна перемога і наш спільний шанс".  Президент України додав, що народ несе спільну відповідальність за країну.
 

"І щойно не тільки я приймав присягу, кожен з нас поклав руку на Конституцію і присягнув на вірність України", – наголосив президент.


Володимир Зеленський сказав, що Європа починається з кожного і "вона не десь там, а тут". 

Президент назвав ЄС спільною мрією українського народу. Окрім того, президент закликав посадовців не вішати у своїх кабінетах його портрети, бо "президент – це не ікона, не ідол і не портрет".

Новообраний президент звернувся також до українців у світі. 
 

"Ви повинні їхати в Україну не в гості, а додому. Ми чекаємо на вас, сувенірів не потрібно, привезіть свої знання і ментальні цінності", – наголосив Володимир Зеленський. 


Він додав, що заробітчани нам дуже потрібні і закликав їх повертатися додому.

Володимир Зеленський назвав національною ідею розпочати нову епоху – "об'єднавшись, зробити неможливе".
 

"Кожен з нас загинув на Донбасі. Кожного дня ми втрачаємо кожного з нас", – додав президент.


Під час своєї промови Володимир Зеленський заявив, що головне завдання України – припинення війни на Донбасі.
 

"Задля того, щоб наші герої не гинули, я готовий на все. Не ми почали цю війну, але нам її закінчувати", – заявив президент.


Зеленський сказав, що ми втратили не тільки території, а й людей, тож "нам потрібно їх повернути". Під час звернення до мешканців окупованого Донбасу та анексованого Криму президент розмовляв російською мовою. 

Окрім того, під час промови Володимир Зеленський заявив про звільнення з посад міністра оборони України, генпрокурора і глави СБУ

Президент також планує розпустити Верховну Раду України восьмого скликання. Він поставив перед нардепами завдання на 2 наступні місяці. Так, він закликав їх прийняти закони про депутатську недоторканість, про вибори і про незаконне збагачення.

Зеленський додав, що впродовж свого життя він намагався зробити все, щоб українці посміхалися.
 

"Наступні 5 років, я зроблю все, українці, щоб ви не плакали", – завершив президент Зеленський.Промова Президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді під час інавгураціїФОТО: Адміністрація Президента
Поділитись

Новини по темі: