Ми в соцмережах
  • Головна
  • Політика
  • Свіжі рейтинги: хто лідирує в президентських перегонах і виборах в Раду

Свіжі рейтинги: хто лідирує в президентських перегонах і виборах в Раду

  • 4 березня, 2019 13:44
Артист Володимир Зеленський лідирує в президентському рейтингу, а чинний президент Петро Порошенко і лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко йдуть слідом майже нарівні.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", інформує Українська Правда.

Зокрема, Зеленського підтримують 25,1% тих, хто визначився та має намір голосувати. Другу позицію ділять між собою Порошенко (16,6%) та Тимошенко (16,2%).

За лідера партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка готові віддати свої голоси 11,3%, лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка – 7,7%, лідера Радикальної партії Олега Ляшка – 5,6%, мера Львова Андрія Садового, який у п’ятницю заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів, – 3%.

За очільника партії "Наші" Євгена Мураєва – 2,5%, екс-главу СБУ Ігоря Смешка – 2,5%, усі інші кандидати не перетинають рубіж у 2%.

Водночас, частка респондентів, які ще не визначилися або не планують брати участі у виборах складає 31,9%. Щодо парламентських виборів, рейтинг очолює партія "Слуга народу", яку підтримують 21,5% тих, хто визначився і має намір голосувати. Згідно з результатами опитування соціологічною групою "Рейтинг", "Батьківщину" підтримують - 18,7% респондентів, БПП "Солідарність" - 14,2%, Опозиційну платформу - 10,5%, Громадянську позицію - 6,2%, Самопоміч - 5,5%.

Також наголошується, що близько 4% підтримують "Радикальну партію Ляшка" і "Свободу", близько 3% - партію "Наші", близько 2% - "Опозиційний блок" і УКРОП.

"Цікаво, що Володимир Зеленський і Петро Порошенко мають значно кращу електоральну підтримку, ніж "Слуга народу" і БПП. Аналогічно у Анатолія Гриценка і Олега Ляшка. На відміну від Юлії Тимошенко і Андрія Садового, чиї персональні рейтинги гірше, ніж показники "Батьківщини" і "Самопомочі"", - йдеться в дослідженні.

Опитування були проведені з 19 по 28 лютого серед населення України від 18 років і старше. Похибка опитування складає не більше 2%. Для дослідження було опитано по 2500 респондентів.

Поділитись

Новини по темі: