17 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Політика
  • Володимир Зеленський офіційно заявив, що збирається стати президентом України

Володимир Зеленський офіційно заявив, що збирається стати президентом України

  • 1 січня, 2019 6:02
  • 2
Лідер "Квартал 95" Володимир Зеленський заявив про висунення на пост президента України. Про це він оголосив в ефірі телеканалу "1+1".

"Зараз, за кілька хвилин до Нового року, я вам дещо пообіцяю і відразу виконаю. Дорогі українці я обіцяю вам піти в президенти і відразу виконую. Я йду в президенти України. Давайте зробимо це разом. З Новим роком, з новим слугою народу", - заявив Зеленський

Телеканал "1+1" випустив привітання Зеленського в час, коли традиційно на телеканалах транслюють вітання від президента. Вітання Петра Порошенка через це закінчилося вже після опівночі.
 

Шоумен хоче щось змінити в країні


Лідер "Студії Квартал-95" Володимир Зеленський пояснив своє рішення балотуватися у президенти України бажанням щось змінити в країні.

У своєму зверненні він зазначив, що зараз у країні така ситуація, коли у кожного українця є три шляхи – плисти за течією, поїхати в іншу країну або спробувати щось змінити. Зеленський зазначив, що вирішив обрати третій шлях.

"Зараз, за декілька хвилин до Нового року, я вам дещо пообіцяю і одразу виконаю. Дорогі українці я обіцяю вам піти у президенти і одразу виконую. Я іду в президенти України. Давайте зробимо це разом. З Новим роком, з новим слугою народу", - заявив він.
 

Народився у Кривому Розі


Володимир Зеленський - шоумен і головний продюсер "Студії Квартал-95". Народився у Кривому Розі 1978 року. Юрист за освітою, але за фахом не працював. Відомим став завдяки успішним виступам у вищій лізі КВН з командою "95-й квартал".

Після відходу з КВН у 2003-му році активно розвиває свій бізнес. Разом з Андрієм Яковлєвим, Борисом і Сергієм Шефірами створює "Студію Квартал-95". Компанія робить ряд успішних телепроектів - "Вечірній квартал", "Вечірній Київ", "Розсміши коміка". У 2009-му на екрани вийшов перший фільм, знятий за сценарієм "Студії Квартал 95" - "Любов у великому місті".

З листопада 2010-го по вересень 2012-го Зеленський - член правління і генпродюсер телеканалу "Інтер". Програми "Кварталу" були найбільш рейтинговими продуктами каналу. У 2012-му "Квартал" уклав угоду про співпрацю з каналом 1+1.

У 2012-му році український Forbes назвав "Студію Квартал-95" найуспішнішим проектом країни.

Після початку війни з Росією "Квартал" почав допомагати українській армії, їздив в зону АТО з концертами, закрив російську філію компанії. Сам Зеленський в недавньому інтерв'ю Дмитру Гордону розповів, що його продовжують кликати виступати в Росію, але від пропозицій він відмовляється. 
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Hoakina
1 січня, 2019 8:19:20

тільки бездарного клоуна нам і не вистачало, плагіатора і того, хто вибачався перед Кадировим

1 січня, 2019 14:22:59

Це відвертий україноненависник.

1 січня, 2019 14:23:26

Для ідіотів, котрі проголосують за це , лікарем має бути Охлобистін