28 травня, 2022
Ми в соцмережах

В Овручі російська авіабомба вбила цілу родину

  • 25 квітня, 2022 14:07

6 березня в місті Овруч ворожа авіабомба влучила в приватний будинок, в якому мешкали три людини. Під час удару вони ховалися в підвалі, але внаслідок потужного вибуху та пожежі всі загинули.

Про це Журналу Житомира розповів овручанин Анатолій, який мешкає по сусідству. 

Чоловік говорить, що в той ранок чув гуркіт літаків, а потім удар, від якого здригнувся і його дім.

"О 8 годині ранку над головою було чути гуркіт чотирьох ворожих літаків. Я в той ранок був в сусідньому будинку, що в п’яти метрах від прильоту бомби. Вона зірвалася й весь дім трусився та здригнувся. Біля нас бомба потрапила прямо в сусідній будинок. Загинула сім’я з трьох людей. Вони були в підвалі і згоріли, адже температура була висока. Бомба влучила прямо в їх будинок. Поки війна не закінчиться немає сенсу щось відновлювати тут треба розбирати завали і починати з самого фундаменту і будувати знову", — розповів чоловік.

Пан Анатолій

Мер Овруча Іван Коруд підтвердив, що дійсно у підвалі загинула ціла родина. Ворожа авіабомба влучила прямо до них у дім. 

"На жаль, 6 березня у нас були і загиблі — ціла родина. Авіабомба потрапила прямо у їхній будинок. У підвалі, де вони ховалися, була дуже висока температура і вони там згоріли. Ми знайшли ком волосся бабусі, по якому внучка її пізнала. Загинула: жінка, її мати та чоловік", — зазначив Іван Коруд.

Поділитись

Новини по темі: