24 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • У Житомирі патрульні ловили пішоходів, що переходили дороги не за правилами

У Житомирі патрульні ловили пішоходів, що переходили дороги не за правилами

  • Фото: скриншот з відео
  • 11 січня, 2024 10:02

Житомирські патрульні вкотре нагадують про необхідність дотримання правил дорожнього руху. Обійшлось без штрафів, а попередженнями для двох пішоходів, котрі переходили дорогу в заборонених місцях.

Відео з порушниками 10 січня  опублікувала патрульна поліція Житомирської області.

"Перехід дороги у невстановленому місці — не тільки порушення правил дорожнього руху, а ще й ризик для життя. Випадки, де патрульні зупинили громадян, які переходили дорогу не за правилами. У першому — пішохід переходив проїзну частину, мабуть, у зручному для нього місці, не дивлячись, що попереду три смуги руху в кожному із напрямків. Дивує, що людина перебігає дорогу, коли за декілька метрів від неї – пішохідний перехід! У другому — громадянин, мабуть, дуже поспішав та вирішив скоротити шлях — перейти дорогу у невстановленому місці, що загрожує і здоров’ю, і життю людей, а також створює ризик виникнення аварійної ситуації, яка може призвести до ДТП з потерпілими", - розповіли патрульні.

Інспектори зупинили пішоходів, провели з ними профілактичні бесіди та винесли на них адміністративні постанови за ч. 1 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху, аби не стати наступним героєм сюжету.

Поділитись

Новини по темі: