Раніше Журнал Житомира повідомляв про рішення Житомирської ради про посилення маршрутів №44 та №19а, які курсують до Корбутівського цвинтаря. Такий графік діятиме протягом двох тижнів — з 27 квітня і до поминальної неділі включно.
З огляду на наближення поминальних днів та очікувану активність житомирян на цвинтарі, ми вирішили перевірити, як це посилення функціонує на практиці.
Наше очікування транспорту тривало понад 35 хвилин. Попри це, від зупинки на вулиці Довженка ми дісталися до місця призначення всього за 27 хвилин.
Водій автобусу №44 Олександр Лесик розповів нам, що наразі цим маршрутом користується доволі велика кількість пасажирів.
Дуже багато людей вже їздить на міське кладовище. Кількість точно оцінити не можу, оскільки кожен рейс має різну динаміку, але всі сидячі місця постійно зайняті, — каже Олександр.
На зупинці біля кладовища ми запитали людей про те, чи виникали у них труднощі з добиранням сюди на міському транспорті.
Сьогодні я, як завжди, добиралася на 19а. Жодних проблем не було. У поминальні дні ми їздимо сюди машиною, — зазначила пані Марія.
Житомирянки Марина та Ірина розповіли нам, що також добиралися до кладовища автобусним маршрутом №19А і дісталися до місця без зайвих перешкод.
Добиратися було легко. Ми майже не чекали на зупинці, прийшли і одразу сіли. При цьому, одна маршрутка перед нами поїхала, а за нею одразу прибула наступна, — каже Ірина.
Жінки зазначили, що минулого року добиралися «власним ходом» — на авто.
Журнал Житомира раніше писав, що до Корбутівського цвинтаря підсилять кількість маршруток з 27 квітня.
Штучні чи живі: які квіти обирають житомиряни для поминальних днів.
Житомирян закликають не нести штучні квіти на кладовища.