1 травня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • Чоловіка з Дніпропетровщини, який пограбував пенсіонерку в Житомирі, затримали в столиці

Чоловіка з Дніпропетровщини, який пограбував пенсіонерку в Житомирі, затримали в столиці

  • Фото: ілюстративне
  • 1 травня, 2025 16:02

Опівдні 28 квітня з рук жінки, яка йшла проспектом Незалежності, незнайомець вирвав сумку та втік. Поліцейські затримали причетного, який переховувався у столиці. Слідчі повідомили йому про підозру в учиненні грабежу, повідомляє Поліція Житомирської області. 

Потерпіла, 72-річна житомирянка, розповіла, що близько 12:00 вона прямувала тротуаром. Саме тоді незнайомець підскочив до неї, видер з рук сумку з гаманцем, документами, особистими речами й утік. Жінка одразу ж звернулася до правоохоронців.

«Оперативники кримінальної поліції Житомирського райуправління №1 встановили особу причетного до пограбування. З’ясовано, що це 46-річний житель Дніпропетровщини, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. Чоловік відбував покарання за крадіжу та грабіж. Правоохоронці також встановили, що він гостював у своєї знайомої, місцевої жительки. Однак того дня гість вже не з’являвся в її оселі», — йдеться у повідомленні. 

За участі оперативних підрозділів ГУНП в області та київських колег вже наступного вечора було встановлено місцезнаходження фігуранта, який втік до столиці.

Слідчі Житомирського районного управління поліції №1 затримали причетного у процесуальному порядку. Нині йому інкримінують відкрите викрадення майна, вчинене у період воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України). 

Відповідно до чинного законодавства за такий злочин передбачено позбавлення волі від 7 до 10 років.

Раніше Журнал Житомира писав, що вночі чоловік хотів познайомитися з жінкою, а потім вдарив і пограбував.

Поділитись

Новини по темі: