14 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • На станції «Бердичів» хулігани розбили вікна в вагонах пасажирського поїзда

На станції «Бердичів» хулігани розбили вікна в вагонах пасажирського поїзда

  • 13 березня, 2019 13:53
У поїзді № 133/134 сполученням Івано-Франківськ-Миколаїв невідомі вибили камінням вікна у вагонах. Це сталося близько другої години ночі, коли поїзд під’їжджав до станції «Бердичів».

Про це повідомляє Громадське радіо. Інформацію підтвердив заступник директор департаменту пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.
 

«Пошкоджені вагони. У четвертому вагоні вибито вікно у тамбурі, а у п’ятому, купейному вагоні, вибито вікно у коридорі. На станції «Бердичів» механік поміняв вікна, щоб люди комфортно дісталися  своїх міст», — зазначив Красноштан.


За його словами, попри цей інцидент затримки поїзду не було. Постраждалих також немає. Але представник Укрзалізниці пояснив, чому небезпечні такі дії.

«Це не просто хуліганство. Такі дії несуть загрозу безпеці руху, безпеці пасажирів і працівників Укрзалізниці, тому вони мають жорстко присікатися. На жаль, такі випадки трапляються. Затримання були, передбачені серйозні покарання за такі дії, тому що це не просто хуліганство. Це класифікується як незаконне втручання у роботу залізничного транспорту», — пояснив представник Укрзалізниці.

Олександр Красноштан додав, що частіше до таких дій вдаються підлітки, а покарання несуть їхні батьки.
Поділитись

Новини по темі: