25 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • «Довели до гробу!» Мати звинувачує житомирських лікарів у смерті 6-місячної дитини. ВІДЕО

«Довели до гробу!» Мати звинувачує житомирських лікарів у смерті 6-місячної дитини. ВІДЕО

  • 14 листопада, 2018 23:45
  • 9709
  • 4
В Житомирі батьки звинувачують лікарів у смерті 6-місячного хлопчика. На думку рідних, медики не змогли правильно встановити діагноз і три тижні лікували малюка за хибною схемою, йдеться в сюжеті ТСН.

5-річна Марійка Ткаченко показує фото померлого братика.

"Ось і в мене на ручках. Він посміхався всім, я його вкладала спатки, співала пісеньку і він одразу засинав. Він з ангелочками", - каже сестра малюка. Три дні тому братик Марійки помер у реанімації міської лікарні.

Тетяна Ткаченко каже, що все почалось із застуди, якою перехворіли всі троє її дітей. Лікувалися ретельно, дотримуючись призначень сімейного лікаря. "Усі кашляли, вилікувалися на антибіотиках. На кінець антибіотиків у нього піднімається температура. На температуру викликаємо швидку і їдемо у лікарню", - пригадує мама. Там у малюка знайшли гостру кишкову інфекцію і поклали в стаціонар, а через три дні перевелИ до реанімації.

Мати каже, медики ніяк не могли поставити остаточний діагноз, і, крім кишкової інфекції, в малюка підозрювали отит та пієлонефрит. "Йому зробили три анестезії, три наркози, йому пробили вуха, йому робили переливання крові, як ставили підключицю, вони пробили йому легеню. І з того дня йому ставало все гірше і гірше", - розповіла жінка.

Через три тижні в лікарні піврічний Ігорко помер.

Реаніматологи переконують, що все робили за протоколом, але проти сепсису виявилися безсилі. Саме його медики вважають причиною смерті немовляти. "Важке захворювання сепсис імунодифіциту. Дитина не раз оглядалася консиліумом лікарів, було призначено лікування. На жаль, при такому діагнозі 50 відсотків летальності", - каже «Журналу Житомира» завідувач відділенням інтенсивної терапії Житомирської міської лікарні Володимир Мадзигон.

Мама лікарів звинувачує:

"Довели до гробу! У нього був пронос, можливо, зубки йшли, від банальної простуди поставили діагноз сепсис". Тетяна каже, ще коли малюка шпиталізували, просила доправити дитину до Києва, але лікарі відмовлялися. "Не було потреби на той момент", - пояснює Мадзигон.

Тепер розслідувати смерть малюка має комісія міського управління охорони здоров’я.

Лікарів на час її роботи не відсторонили, оскільки чиновники, ще до завершення розслідування, певні – медики не винні. "Це ж не перші випадки, ви розумієте, це життя. Лікарі все робили правильно, зараз емоції, це зрозуміло", - вважає начальник Житомирського міського управління охорони здоров’я Марія Місюрова.

Убиті горем рідні віднесли заяву до прокуратури. "Я хочу, щоб вони більше не працювали, щоб вони не вбивали дітей. В мене двоє діточок, куди йти лікувати дітей, якшо таке халатне відношення", - пояснює Тетяна Ткаченко.

Чи буде відкрито провадження, у прокуратурі обіцяли відповісти вже в четвер.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова
 
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Катя Ткаченко
15 листопада, 2018 14:08:20

эти эскулапы и моего ребенка чуть не угробили. я сама силой забрала ребенка и поехала в областную больницу. Начмед ставит диагнозы пальцем в небо,грубит,держат карман по шире. я писала жалобу,но дело замяли,так как у начмеда связи.

Юлія Осівська
15 листопада, 2018 15:07:58

Відсторонити від роботи їх!!! Не раз вони помилялися. Якщо такі лікарі, які нічого не можуть зробити правильно, навіщо взагалі вони. За, що їм зарплати платять?! А ще хочуть і в карман чимало(((

Татьяна Вергун
15 листопада, 2018 20:45:48

А моего крестника таки погубили. Точнее сеазать медлено убили. У ребенка была опухоль в голове а лесили желудок. Делали ренгены брюшной полости. А голову так и не проверили. Хотя жалобы были на постояную рвоту. И эти нелюди там еще работают. Кума узнала их в этом сюжете.

16 листопада, 2018 11:43:43

Моїй меншій педіатр призначила лікування вдома. Після тижня лікування мусили негайно везти дитину до шпиталю. Признали бронхопневмонію. Після 5 днів лікування дитину виписали недолікованою і через 4 дні знову негайно шпиталь. Наклався цілий букет - отит, синусит, бронхіт, ангіна. Місяць лікування. Позавчора виписали.