26 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • Протирадіаційне укриття збудували в одному з ліцеїв Житомирщини. Відповідає усім сучасним вимогам

Протирадіаційне укриття збудували в одному з ліцеїв Житомирщини. Відповідає усім сучасним вимогам

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 8 лютого, 2024 10:30

У одному з ліцеїв Житомирської області завершили будівництво сучасного протирадіаційного укриття. 

Про це повідомляє керівник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Захисна споруда відкрилась у Звягельському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вона відповідає усім сучасним вимогам.

«Вона має високопродуктивну систему вентиляції, опалення, резервні джерела живлення, медичний пункт, інтернет-зв’язок, шлюзові кімнати, а також обладнана для доступу маломобільних груп населення», — зазначає Віталій Бунечко.

Протирадіаційне укриття розраховано на 200 людей. З обласного бюджету на його будівництво було спрямовано 16,7 мільйонів гривень.


Фото: Житомирська ОВА

Також голова ОДА відвідав заклад та познайомився із учнями ліцею. Він підкреслив, що вже зараз випускники ліцею навчаються в лавах найкращих військових вишів України, зокрема й в Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова.


Фото: Житомирська ОВА

«Протягом останніх років за підтримки обласної військової адміністрації та громади Звягеля вдалося суттєво покращити матеріально-технічну базу ліцею. Наразі тут планують  розвивати напрям безпілотних літальних апаратів від виготовлення деталей для них до навчання керування БПЛА», — підкреслює пан Віталій.


Фото: Житомирська ОВА

Поділитись

Новини по темі: