22 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • Коли у житомирських школярів розпочнуться зимові канікули: скільки триватимуть

Коли у житомирських школярів розпочнуться зимові канікули: скільки триватимуть

  • Фото: Unsplash/Arun Kuchibhotla
  • 27 листопада, 2023 14:06

Незабаром у навчальних закладах Житомира та області розпочнуться зимові канікули.

Тривалість відпочинку школярів та дати його початку визначаються згідно із постановою Кабінету Міністрів №782.

Відповідно до неї, зимові канікули в українських школах мають початися 25 грудня 2023 та триватимуть до 8 січня 2024 року.

«Якщо виникне потреба в організації великих канікул у зв'язку з тим, що будуть перебої з електроенергією, в кожній школі чи в кожному регіоні буде прийнято відповідне рішення і будуть організовані такі великі канікули», — стверджує заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Журнал Житомира спробував дізнатись більше про канікули у Житомирській області, поспілкувавшись із директором Департаменту освіти ЖМР Валентином Арендарчуком.

«Згідно чинного законодавства, кожен навчальний заклад самостійно приймає рішення про строки канікул. Це також залежить від того, яка буде ситуація», — зазначає пан Валентин.

Отож, навчальні заклади повинні спиратися на рекомендації Міністерства освіти та науки, проте остаточне рішення приймають самі, зважаючи на ситуацію в області. У Департаменті освіти зазначили, що офіційні дати канікул у Житомирі та області будуть оголошені ближче до різдвяних свят.

Поділитись

Новини по темі: