10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Як школи Житомирщини готуються до навчального року в умовах війни

  • Фото: Facebook сторінка Віталя Бунечка
  • 3 липня, 2022 11:13

Школи Житомирського району активно готуються до нового навчального року. Головним завданням в умовах воєнного часу є створення безпечних умов освітнього процесу. Безпеці дітей та освітян приділяється найбільше уваги.

Про це повідомляє Голова Житоимирської ОДА Віталій Бунечко.

Разом із заступником керівника Офісу Президента України Кирилом Тимошенко вони відвідали один із закладів Звягеля (Новоград-Волинський). Саме учні ліцею №11 регулярно займають перші місця у всеукраїнських змаганнях та олімпіадах.

«Щоб вчасно та якісно підготувати навчальний заклад до нового навчального року виділено 400 тисяч гривень. За ці кошти в школі вже почали ремонт укриття. Будівельники монтують нову систему водопостачання та водовідведення, будують санвузли. В укритті йде облаштування, облаштування навчальних аудиторій. Це дозволить захистити у разі ракетного нападу понад 800 учнів та 85 працівників закладу», – проінформував Віталій Бунечко.

Важливою деталлю є наявність «тривожної кнопки», режим оповіщення якої спрацьовує автоматично. Ліцей оснащений і автоматичною пожежною сигналізацією та 16 камерами відеоспостереження.

Віталій Бунечко відмітив, що налаштованість закладів освіти на роботу свідчить про максимальну кількість зусиль зі сторони Збройних Сил України задля створення безпечних умов здобування дітьми освіти.

Поділитись

Новини по темі: