Ми в соцмережах

Стала відома дата завершення навчального року в школах Житомира

  • 12 травня, 2021 8:33
Незважаючи на довге перебування Житомира в «червоній» зоні карантину, навчальний рік 2020-2021 у загальноосвітніх закладах міста завершиться традиційно в кінці травня.

Про це повідомило видання Житомир.info з посиланням на заступницю директора департаменту освіти Житомирської міської ради Раїсу Кошевич.

«Варто сказати, що навчальний рік закінчується відповідно до реалізації навчальних програм. Так, цьогоріч навчальний рік завершується 28 травня. Отже, це останній день другого семестру 2021 року», – розповіла Раїса Кошевич.

На запитання «Чи можливе продовження навчального року за рішенням адміністрації окремих шкіл» Раїса Кошевич відповіла, що керівництво закладів було заздалегідь поінформоване про дату завершення навчального року.
 

«Справа в тому, що всі керівники закладів, згідно з відповідними нормативними документами, знали, що навчальний рік має закінчитися 28 травня. А відтак проходила роз’яснювальна та аналітична робота, щоби була проведена відповідна кількість навчальних днів, а рік завершений не пізніше 28 травня», – пояснила заступниця директора департаменту освіти.


Формат святкування Останнього дзвоника адміністрація кожного закладу обирає самостійно. Це можуть бути і онлайн-заходи, і «живі» урочистості, однак останні – обов’язково з дотриманням протиепідемічних заходів поширення COVID-19.
 

«В Україні в цілому та, зокрема, в Житомирі традиційно відбуваються святкові заходи, пов’язані із завершенням навчального року, – свято Останнього дзвоника. Це свято може бути у різному форматі: на вулиці – різні локації, пов’язані із завершенням навчального року, – а також і в онлайн-форматі. Форму заходу затверджує педагогічна рада того чи іншого закладу. Однак, якщо це заходи із залученням учнів, батьків, обов’язково мають бути дотримані усі санітарні норми», – повідала Раїса Кошевич.


Нагадаємо, з 6 травня в школах Житомира відновилося повноцінне очне навчання.
Поділитись

Новини по темі: