Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • Школи та університети країни готують до переведення на дистанційну форму навчання

Школи та університети країни готують до переведення на дистанційну форму навчання

  • 13 жовтня, 2020 8:26
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендує закладам вищої освіти перейти з 15 жовтня по 15 листопада на дистанційну форму навчання.

Як повідомляє Урядовий портал, у понеділок, 12 жовтня, на позачерговому засіданні Комісія розглянула питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.
 

"Комісія прийняла рішення рекомендувати закладами загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період - можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахування епідеміологічної ситуації", - йдеться у повідомленні.


Також Комісія рекомендує закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня по 15 листопада на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, "червоних" карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

В повідомленні зазначається, що відповідне доповнення до постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641" повинні підготувати Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки на розгляд Кабінету міністрів.
Поділитись

Новини по темі: