30 травня, 2024
Ми в соцмережах

Весняний комісійний огляд вулично-шляхової мережі триває в Житомирській області

  • Фото: патрульної поліції
  • 18 квітня, 2024 10:57

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху щоденно фіксують недоліки на автомобільних дорогах державного і місцевого значення, залізничних переїздах та комунальних вулицях.

Про це інформує патрульна поліція Житомирської області.

Особливу увагу патрульні звертають на облаштування місця та ділянки концентрації дорожньо-транспортних пригод, стан дорожнього покриття, наявність деформацій, стан узбіч, тротуарів, залізничних переїздів і наявність та стан технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

"Виявлені під час перевірки недоліки фіксуються у комісійних актах обстежень з подальшим врученням вимог (приписів) відповідальним особам за експлуатаційне утримання автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів для ліквідації недоліків. За порушення правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху під час експлуатаційного утримання вулично-шляхової мережі, стосовно відповідальних посадових осіб, дорожніх, комунальних та інших організацій, складаються адміністративні матеріали, зокрема за ч. 1 ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг) КУпАП. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 1020 гривень", - йдеться в повідомленні.

Додають, що робота у даному напрямку триває.

Поділитись

Новини по темі: