14 серпня, 2022
Ми в соцмережах

В Овручі активно відновлюють пошкоджені обстрілами будинки

  • 30 травня, 2022 15:05

На півночі Житомирщини в місті Овруч тривають роботи з відновлення пошкодженої та зруйнованої житлової інфраструктури. Про це повідомив керівник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

За його словами, наразі підрядники вже відновили понад 30 приватних будинків та більш як 100 квартир у багатоповерхівках міста.

"Овруч став одним із міст області, яке чи не найбільше постраждало від ворожих бомбардувань. Вщент зруйновані приватні будинки, потрощений ЦНАП, пошкоджені вікна та двері, посічені осколками дахи – все це принесли українцям російські військові на крилах своїх літаків та ракет. Проте Житомирщина вистояла та продовжує відновлювати зруйновану та пошкоджену інфраструктуру", – розповів він.

Бунечко зазначив, що вже декілька тижнів будівельники приводять до ладу приватні та багатоквартирні будинки міста. За цей час вони замінили вже понад 200 вікон, які були пошкоджені або повністю вибиті вибуховими хвилями.

"Підрядники на замовлення Житомирської військової адміністрації відновили вже понад 30 приватних будинків та більш як 100 квартир у багатоповерхівках Овруча. Втім робота триває, адже від російських бомб та ракет постраждало багато будинків та адміністративних приміщень. Тож плануємо нарощувати темпи виконання робіт", – додає Віталій Бунечко.

Після заміни вікон у будинках розпочнуть відновлювати двері та ремонтувати дахи.

Як повідомляв "Журнал Житомира", в Овручі російська авіабомба знищила житловий будинок та вбила цілу родину.

Поділитись

Новини по темі: