14 липня, 2024
Ми в соцмережах

На трасах Житомирщини відновили майже кілометр пошкоджених відбійників

  • Фото: Служба відновлення
  • 21 червня, 2024 15:43

Близько кілометра протяжності пошкодженого бар’єрного огородження відновили на міжнародних дорогах Житомирщини.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури в області.

Роботи проводились підрядними організаціями в рамках експлуатаційного утримання упродовж двох місяців на ключових державних дорогах області: М-06 Київ – Чоп, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, М-07 Київ – Ковель – Ягодин."

езультат – відремонтовано і замінено 935 погонних метрів металевого бар’єрного огородження, що вже виконало свою функцію. Тобто дорожнє огородження при дорожньо-транспортних пригодах зупинило виїзд автомобіля за межі дорожнього полотна та знизило силу удару при зіткненні і, як наслідок, втратило свою початкову здатність. На певних ділянках дороги була потреба провести повну заміну усієї конструкції: секцій балок, стійок і консолей", - йдеться в повідомленні.

Зауважуємо, що одним із важливих засобів підвищення безпеки руху на дорогах є металева огорожа бар’єрного та перильного типів.

Водіїв закликають неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, аби уникнути ДТП й пошкоджень автотранспорту та засобів організації дорожнього руху. Будьте уважними та обережними за кермом на ділянках проведення дорожніх робіт!

Поділитись

Новини по темі: