Ми в соцмережах

Житомирщина отримала із США інноваційні ліки проти COVID-19

  • 23 вересня, 2021 8:35
Житомирська область отримала 560 флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) та 1120 флаконів Етесевімабу (Etesevimab) – лікарських засобів, призначених для лікування хворих на COVID-19. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

"Механізм їх дії полягає у блокуванні прикріплення вірусу до мембрани клітини. Це унеможливлює потрапляння SARS-CoV-2 в клітини людини, що нейтралізує дію вірусу та сприяє запобіганню розвитку та лікуванню COVID-19", - наголошують в МОЗ.

У міністерстві додали, що лікарі матимуть чітку інструкцію щодо того, в яких саме випадках захворювання і як правильно застосовувати ці лікарські засоби.

Ліки були доставлені в Україну 4 вересня за сприяння Посольства України в США як гуманітарний вантаж, наданий американською благодійною організацією Direct Relief. Останні домовленості щодо отримання цієї допомоги були узгоджені під час візиту президента України Володимира Зеленського та міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка до США. Всього в Україну було доставлено 20 тис. флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) та 40 тис. флаконів Етесевімабу (Etesevimab).
Поділитись

Новини по темі: