Ми в соцмережах

У Житомирській області після капремонту знову ремонтують дорогу. ФОТО

  • 17 травня, 2021 8:58
На Житомирщині знову ремонтують автодорогу Висока Піч – Троянів – Червоне, хоча попередню реконструкцію завершили 31 грудня 2020 року. 

Як повідомляє "Суспільне", об’єкт не ввели в експлуатацію через незадовільний результат. За зиму на дорозі зруйнувалася частина асфальту. 

"Дорога просіла, чого ж вирізають все. Гроші пішли, а якість самі бачите яка. Але порівняно з тим, що в нас було, то ми й такому раді, тут можна було втопитися вже", – розповів Володимир Ількович, мешканець селища Червоне.Ще один житель Червоного Юрій Павлович говорить, що асфальт зверху був розсипаний, як щебінь. Крім того, також деформувалися відремонтовані разом із дорогою тротуари.В ОДА зазначають, що відремонтовану дорогу підрядна організація здала у встановлені строки, але її не ввели в експлуатацію через пошкодження. Нині підрядник ТОВ "БУДСТАНДАРТ ЛТД" власним коштом усуває виявлені недоліки.
 

"Всі роботи виконані. На сьогоднішній день ми його не можемо ввести в експлуатацію, тому що є певні недоліки у виконанні, які підрядник зобов'язаний усунути і усуває за рахунок власних обігових коштів. За результатами усунення цих недоліків наступного тижня об`єкт буде поданий на розгляд в державну архітектурну будівельну інспекцію", – повідомила Інна Хоменко, керівниця департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації.


На капітальний ремонт автомобільної дороги Висока Піч – Троянів – Червоне було витрачено 54,6 мільйонів гривень.

Фото: Суспільне
Поділитись

Новини по темі: