Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомирська область
  • «Туалет та душ на вулиці – це неприпустимо»: голова облради жахнувся станом дитячого табору під Житомиром. ФОТО

«Туалет та душ на вулиці – це неприпустимо»: голова облради жахнувся станом дитячого табору під Житомиром. ФОТО

  • 20 квітня, 2021 12:41
Поблизу села Левків Житомирського району розташований оздоровчий дитячий табір «Орлятко». Минулого року табір не розпочав оздоровчий сезон через карантин та зазнав збитків.

У цьому році табір теж може не відкритися. Серед причин не лише карантин, але й стан матеріально-технічної бази установи.

Голова обласної ради відвідав дитячий табір, проінспектував умови і залишився незадоволений побаченим. 

«Володимир Федоренко ознайомився з двома корпусами, які були побудовані у 2015 році за грантові кошти Євросоюзу. В експлуатацію здано тільки один. Інший – не отримав дозвіл у зв’язку з невідповідністю технічним умовам та іншими порушеннями під час будівництва», – інформує облрада.

Особливо очільника депутатського корпусу вразили туалет і душ на вулиці.
 

«Мати у 21 столітті туалет та душ на вулиці – це неприпустимо. За таких обставин ми ніколи не зможемо отримати дозвіл на його відкриття.  Діти не можуть жити у таких умовах! Питань багато:  і до проектантів і до виконавців робіт...  Велика територія, дивовижна природа, зручне місце розташування, але всі ці переваги не затьмарять жахливий стан об’єкту, який не влаштовує ані директора табору, ані мене, як голову депутатського корпусу. Зрозуміло, щоб його запустити потрібні значні кошти. Будемо думати, що робити далі. Готові розглянути реальні пропозиції та ідеї, але залишати табір у такому стані точно не можливо», - підсумував результати робочої поїздки голова облради Володимир Федоренко.
Фото: обласна рада
Поділитись

Новини по темі: