Ми в соцмережах

COVID-19 в Житомирській області: ОДА назвала найбільш завантажені лікарні

  • 5 квітня, 2021 11:33
У лікарнях Житомирської області хворими на COVID-19 зайняті 66% ліжок. Про це 5 квітня під час онлайн-брифінгу повідомила перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко.

Наразі найбільш завантажені лікарні в Малині, Олевську, Новограді, Попільні і в Житомирському районі.
 

"Усього на сьогодні в області зайнято 66% ліжок. Найбільш завантаженими є Малин, Новоград-Волинський, Олевськ, Житомирська районна лікарня та Попільнянська лікарня. Але маршрути пацієнтів моніторяться постійно, цілодобово. Жоден житель області не буде залишений без медичної допомоги. Просто шукаються лікарні, де поблизу є вільні ліжка, і карети екстреної медичної допомоги будуть доставляти хворих на COVID. Хочу заспокоїти: не хвилюйтеся, ліжок вистачить. Поки що ситуація абсолютно контрольована, хоча дійсно завантаженість дуже висока, медичні працівники виснажені, дуже важко і багато працюють, але, тим не менше, допомога надається", – розповіла Наталія Остапченко.


Станом на 5 квітня у Житомирській області виявлено 19 718 активних хворих на коронавірус. Протягом доби підтверджено 557 нових випадків, 264 людей одужали, 13 померли.

Поділитись

Новини по темі: