Ми в соцмережах

На Житомирщині відновлюється курсування міжміських автобусів і приміських поїздів

  • 24 березня, 2021 11:38
Обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 23 березня дозволила здійснювати в Житомирській області регулярні пасажирські перевезення, але з певними обмеженнями.

Про це 24 березня на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник голови Житомирської облдержадміністрації Олександр Федько.

За його словами, 23 березня обласна комісія ТЕБ і НС, керуючись черговими змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 року №230, внесла корективи у правила функціонування пасажирського транспорту в умовах обмежень "червоної зони".

Зокрема, дозволили функціонування міських, приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, а також приміського залізничного пасажирського сполучення за таких умов:
 
  • на регулярних міських автобусних маршрутах – забезпечувати перевезення пасажирів у кількості 50% місць для сидіння, що визначені в транспорті;
  • на регулярних приміських та міжміських автобусних маршрутах – забезпечувати перевезення лише в кількості 100% місць для сидіння;
  • перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема, респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту.

Федько також зазначив, що органам місцевого самоврядування запропоновано виділити додаткові транспортні одиниці в часи пікових навантажень, що дозволить зменшити скупчення людей у громадському транспорті.
Поділитись

Новини по темі: