Ми в соцмережах

5 дитсадків, 5 шкіл та 5 спортоб'єктів: ОДА відзвітувала про «Велике будівництво» на Житомирщині

  • 2 лютого, 2021 16:38
У Житомирській області в 2020 році закінчили будівництво і реконструкцію 15 соціальних об’єктів. Про це повідомили в Житомирській облдерждаміністрації.

«По п’ять дитячих садочків, шкіл та спортивних об’єктів завершені і вже приймають учнів та відвідувачів. Тож Житомирщина цілком виконала обсяг робіт, запланований на 2020 рік в межах Програми Президента "Велике будівництво"», – наголошують в ОДА.

На реалізацію об'єктів було виділено 179 млн грн: з Державного фонду регіонального розвитку – 140,5 млн грн, з бюджетів органів місцевого самоврядування – 25,13 млн грн та 13,37 млн з інших джерел.
 

Дитячі садочки


Реконструкція (ефективна термосанація) Червоненського ДНЗ «Калинка», смт Червоне Андрушівського району

У дитячому садку утеплено зовнішні стіни та опоряджено фасади, відремонтовано вимощення, утеплено перекриття, замінено вікна та двері, влаштовано ганки пандусу для маломобільних верств населення, покрівлю з профнастилу, теплу підлогу в ігрових, відремонтовано систему опалення, зроблено внутрішній ремонт приміщення, басейну, придбано спортивно-ігровий інвентар, меблі та сантехніку, забезпечено благоустрій території.

В результаті реконструкції дитсадка створено комфортні умови для безпечного перебування 120 дітей та здобуття ними дошкільної освіти.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 17,5 млн грн.
Будівництво дитячого садочку в смт Чоповичі Малинського району

У дошкільному закладі проведено демонтажні роботи, влаштовано фундаменти прибудови, перекриття, стіни та перегородки, дах та покрівлю, підлогу, зроблено сантехнічні роботи, внутрішнє опорядження приміщення, фасадні роботи. Також побудовано тіньові навіси та забезпечено благоустрій території.

У садку створено 80 нових місць для навчання і виховання дітлахів та 18 нових робочих місць для педагогічного складу.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 19,0 млн грн.
Реконструкція дошкільного навчального закладу №32 в м. Житомирі

Виконано загально-будівельні роботи з реконструкції будівлі. Проведена реконструкція водостічної системи, водопроводу та каналізації, систем опалення та вентиляції, системи зовнішнього освітлення. Зроблено  монтаж системи електроосвітлення та силового електрообладнання, улаштовано блискавкозахист. Придбано та зроблено монтаж обладнання харчоблоку, пральні, приміщень будівлі. Обладнано систему протипожежної сигналізації та оповіщення про пожежу. Придбано меблі та обладнання, встановлено дитячий майданчик, забезпечено благоустрій території.

Створено 100 нових місць для навчання та 40 нових робочих місць для педагогічного складу.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 41,4 млн грн.
Будівництво дошкільного навчального закладу «Малятко» в с. Станишівка Житомирського району

Побудовано об’єкти основного призначення, енергетичного господарства, зовнішні мережі, споруди водопостачання і водовідведення, теплопостачання та газопостачання. Проведено благоустрій та озеленення території.

У садочку створено 30 нових місць для дітей.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 20,9 млн грн.
Реконструкція дитячого садочку «Білочка» в смт Іршанськ Хорошівського району

Виконано будівельно-монтажні роботи по ремонту і реконструкції цегляних вентшахт на покрівлі, підсилено стовпи і простінки з тріщинами за рахунок встановлення металевих обойм, утеплено цоколь мінераловатними плитами та декоративною штукатуркою з наступним пофарбуванням. Відремонтовано вимощення та ганки, утеплено зовнішні стіни з наступним пофарбуванням фасадними красками. Улаштовано козирки над входами з покриттям металопрофілю, водовідведення з покрівлі даху.

Створено комфортні умови для безпечного перебування 260 дітей та здобуття ними дошкільної освіти.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 14,9 млн грн.


 

Школи


Реконструкція (ефективна термосанація) Миропільської гімназії Романівського району

У навчальному закладі утеплено та оздоблено фасади і цоколь, замінено існуючу азбестобетонну покрівлю на покрівлю із металочерепиці та проведено її утеплення. Замінено вікна та вхідні двері, улаштовано вимощення, встановлено пандус. Проведена реконструкція системи освітлення, теплопостачання, улаштовано водовідведення.

В результаті реконструкції покращено умови навчання 453 учнів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 15,8 млн грн.
Реконструкція Червоненської загальноосвітньої школи із застосуванням енергозберігаючих технологій
 
Реконструйовано будівлю старших класів та проведено роботи по влаштуванню зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, облаштовано внутрішні туалети та душові, замінено водонапірну вежу. Проведено реконструкцію будівлі молодших класів та роботи з благоустрою території, інших навчальних, виробничих будівель та приміщення їдальні, демонтаж аварійної будівлі.

У реконструйованій школі покращено умови навчання 349 учнів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 22,4 млн грн. 
Реконструкція Новоборівського загальноосвітнього навчального закладу
 
Здійснено реконструкцію 3-х поверхової будівлі старших класів та 2-х поверхової будівлі початкових класів. Проведено комплексне утеплення будівель, оздоблено фасади, замінено існуючу покрівлю на шатрову, вікна і двері на металопластикові, реконструйовано зовнішні теплові мережі.

В результаті реконструкції створено комфортні умови для безпечного перебування 457 учнів.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 17,6 млн грн. 
Капітальний ремонт Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
У школі замінено покрівлю з азбестоцементних листів на металочерепицю, утеплено фасади та цоколі з подальшим оздобленням, горище зі встановленням протипожежних люків-лазів. Встановлено металопластикові вікна та двері, демонтовано аварійну частини будівлі. Побудовано новий учнівський блок, забезпечено благоустрій території перед головним входом та внутрішнього двору, влаштовано огорожі території школи.

762 учні відвідують оновлену сучасну школу з усіма зручностями.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 38,4 млн грн. 
Олевська гімназія
 
Проведено оздоблювальні роботи у внутрішніх приміщеннях, монтаж внутрішніх інженерних систем та підключення їх до зовнішніх мереж, облаштовано входи та приямки. Забезпечено благоустрій території з твердого покриття та встановлено малі архітектурні форми.

В результаті завершення будівництва створено 589 нових навчальних місць.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 41,5 млн грн.


 

Спортивна інфраструктура


Реконструкція спорткомплексу «Динамо» в м. Радомишль
 
У спортивному комплексі замінено покрівлю, демонтовано та заповнено віконні та дверні прорізи металопластиковими конструкціями, улаштовано бетонну підлогу. Відремонтовано внутрішні приміщення, оновлено внутрішні санітарні вузли з душовими кімнатами. Проведено монтаж освітлення, комплексну термосанацію будівлі та встановлено модульну котельню на альтернативних видах палива.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 26,3 млн грн. 
Капітальний ремонт будинку фізкультури Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» в м. Житомирі
 
Утеплено та оздоблено фасади, модернізовано інженерні мережі, зроблено ремонт та опорядження внутрішніх приміщень. забезпечено благоустрій території та– створено публічний простір.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 15,6 млн грн.
Капітальний ремонт спортивного майданчика в Кирданівському закладі загальної середньої освіти
 
Улаштовано покриття спортивного майданчика зі штучних матеріалів.  Створено скейт-парк (встановлено сім елементів обладнання).

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 5,2 млн грн. 
Реконструкція стадіону в м. Чуднів

На стадіоні улаштовано футбольне поле розміром 94 х 54 метри (трав’яне покриття), багатофункціональний (баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон) спортивний майданчик розміром 40 х 20 метрів (штучне покриття), бігові доріжки (штучне покриття), металеві трибуни з накриттям та забезпечено благоустрій території.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 5,9 млн грн.
Улаштування футбольного поля зі штучним покриттям в ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей в м. Житомирі
 
На спортивному об’єкті улаштовано покриття із синтетичної трави, зроблено монтаж футбольних воріт, встановлено металеву огорожу з сітчастих панелей по металевим стовпам.

Загальна кошторисна вартість проєкту склала 23,3 млн грн.

Поділитись

Новини по темі: