Ми в соцмережах

«Скинулися» на ремонт: жителі райцентру Житомирської області самотужки латають дорогу. ФОТО

  • 23 серпня, 2019 11:19
23 серпня небайдужі жителі райцентру Романів самотужки латали дорогу до села Залужне. До справи долучилися кілька десят осіб з селища, більшість з яких дрібні підприємці.

Як повідомляє місцевий сайт "Твій Романів", загалом підприємці, жителі селища, активісти зібрали близько 20 тис. грн, хтось прийшов допомогти фізично, хтось надав техніку - разом зуміли перетворити шматок траси у дорогу, якою можна проїхати. 

Зазначається, що раніше між Залужним та райцентром знайти гарний відрізок дороги було нереально - всю трасу всипали величезні вирви, об'їжджали які і по зустрічних смугах, і по узбіччю, місцями минути їх було неможливо.

Підприємці, які організовували ремонт, вдячні всім, хто долучився, хто підтримав, адже люди не пожалкували ні коштів, ні сили, ні часу, аби зробити добру справу для всіх жителів району. 

Нагадаємо, раніше депутати Романівської райради написали листа прем'єр-міністру Гройсману і в Житомирську ОДА з вимогою ремонту доріг в Романівському районі Житомирської області.Поділитись

Новини по темі: