11 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Бригади облавтодора проводять аварійний ямковий ремонт на міжнародних трасах Житомирщини

  • 8 лютого, 2019 13:22
Цієї зими в Житомирській області було зафіксовано близько 50-ти переходів температури повітря нижче 0 градусів, що мало згубний вплив на дорожнє покриття.

Про це 8 лютого під час брифінгу наголосив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Андрій Золотько.

Заступник начальника САД пояснив, що ямковість інтенсивно утворюється саме на дорожньому покритті тих автодоріг, які експлуатуються понад встановлені терміни та давно потребують ремонтів, крім того, частий перехід температури через нуль та перевантаження транспорту цьому сприяє.

«Аварійний ямковий ремонт є вимушеним тимчасовим заходом для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальших руйнувань», - зауважив дорожник та додав, що першочерговим завданням для Служб є проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення.
 

«Працівниками Служби автодоріг вже проведено обстеження автошляхів державного значення з метою виявлення обсягів ураженості. На шляхах міжнародного та національного значення зафіксовано майже 300 тисяч квадратних метрів ямковості», - розповів заступник керівника Служби автодоріг.


За його словами, на території області в ці дні працює близько 10-ти бригад для відновлення дорожнього покриття на шляхах М-06 Київ-Чоп, М-07 Київ-Ковель-Ягодин, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Поточні, середні та капітальні ремонти доріг розпочнуться з приходом весни та стабільної плюсової температури.

Як повідомляв «Журнал Житомира», раніше Житомирський облавтодор зайнявся ліквідацією аварійної ямковості на трасі Київ-Чоп.
Поділитись

Новини по темі: