10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Задушив і сховав тіло під будівельним сміттям: суд оголосив вирок вбивці молодої житомирянки

Задушив і сховав тіло під будівельним сміттям: суд оголосив вирок вбивці молодої житомирянки

  • Фото: ілюстративне
  • 30 червня, 2022 11:27

У Житомирі суд виніс вирок чоловіку, який у 2018 році вбив 20-річну дівчину й намагався приховати сліди злочину, сховав тіло під будівельним сміттям. Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Прокурори у суді довели, що особливо тяжкий злочин проти життя людини декілька років тому скоїв 32-річний житель Житомира. Того серпневого дня засуджений разом із своїми приятелями – двома хлопцями та 20-річною дівчиною відпочивали на околиці міста, а потім вирішили поїхати до приміського села. Однак по дорозі обвинувачений зупинився та попросив знайомих вийти з авто. 

"Залишившись наодинці з дівчиною, почав з’ясовувати стосунки та висловлювати певні претензії до її поведінки. Розмова переросла у конфлікт, під час якого зловмисник застосував фізичну силу, схопив дівчину за шию та задушив", – повідомляє прокуратура.

Як встановило слідство, аби приховати сліди, чоловік виніс тіло потерпілої на узбіччя дороги та прикрив уламками будівельного шиферу.

Викрили злочин та затримали вбивцю через декілька днів, вилучивши у нього ще й зброю, бойові припаси та вибуховий пристрій, які він зберігав без передбаченого законом дозволу.

На суді свою вину чоловік визнав лише частково.

"Прокурори надали у сукупності достатньо доказів та результатів низки проведених експертиз, на підставі яких суд виніс реальне покарання", – наголосили в прокуратурі. 

Вироком суду чоловіку призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі та сплати потерпілій стороні моральної і матеріальної шкоди на суму понад 560 тис. грн. З часу затримання – 09.08.2018 – і дотепер обвинувачений перебуває під вартою.

Поділитись

Новини по темі: