22 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Забруднення річки Крошенки: прокуратура розпочала кримінальне провадження

Забруднення річки Крошенки: прокуратура розпочала кримінальне провадження

  • Фото: Держекоінспекція
  • 19 грудня, 2023 11:09

Житомирською окружною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне правопорушення за фактом порушення правил охорони вод (водних об’єктів), що створило небезпеку для життя, здоров'я людей та довкілля (ч. 1 ст. 242 КК України.)

Про це 18 грудня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

"Так, під час моніторингу соцмереж виявлено повідомлення про те, що міське сміттєзвалище забруднює неочищеними стоками навколишню земельну ділянку та річку. Йдеться про те, що 17.12.2023 з Житомирського міського полігону твердих побутових відходів відбулось стікання фільтрату у річку Крошенка, чим заподіяно значної шкоди довкіллю. З метою встановлення обставин та розміру заподіяної навколишньому природному середовищу шкоди будуть залучені відповідні спеціалісти", - йдеться в повідомленні.

Матеріали кримінального провадження передані до Житомирського райуправління поліції для проведення досудового розслідування.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська окружна прокуратура.

Нагадаємо, що 17 грудня фахівці Держеконспекції виїхали на місце, аби провести дослідження показників складу і властивостей води.

Поділитись

Новини по темі: