30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • За риболовлю 600 тисяч гривень: суд оштрафував двох браконьєрів з Житомирщини

За риболовлю 600 тисяч гривень: суд оштрафував двох браконьєрів з Житомирщини

  • Фото: ілюстративне
  • 18 квітня, 2024 14:48

Бердичівський суд, розглянувши цивільну справу за позовом прокуратури до двох мешканців м. Бердичева  та с. Половецького про стягнення матеріальної шкоди, завданої водним живим ресурсам, ухвалив стягнути з чоловіків на користь держави солідарно 600 тис. грн.

Про це повідомляє пресслужба Бердиівського суду.

Також вони мають сплатити по майже 5 з половиною тис. грн кожен  судових витрат. Рішення  суду може бути оскаржене в апеляційному суді.

"Як встановив суд, двоє чоловіків улітку  2022-го року на річці Гнилоп′яті в с. Слободищі ловили рибу забороненим способом -  двома сітками у забрід, виловивши 640 особин сріблястого  карася. Рішеннями суду, які згодом були підтверджені в апеляції, рибалок було визнано винними у вчиненні грубого порушення  Правил рибальства, що передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП, та  призначено штрафи у розмірі 340 грн. кожному. Згідно з розрахунком, браконьєри  своїми діями  завдали  шкоди водному господарству  на понад 700 тис. грн, яку прокуратура просила стягнути з правопорушників на користь держави в  особі Швайківської сільської  ради", - йдеться в повідомленні.

Суд  врахував матеріальний стан обох чоловіків (не працюють, один  з них має на  утриманні дружину та доньку, інший – батька з інвалідністю) та зменшив розмір відшкодування завданої шкоди до 600 тис. грн, які ухвалив стягнути з обох солідарно. 

Поділитись

Новини по темі: