10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Волонтером, який продавав гумдопопому, виявився 23-річний житомирянин: подробиці від СБУ

Волонтером, який продавав гумдопопому, виявився 23-річний житомирянин: подробиці від СБУ

  • Фото: СБУ
  • 28 червня, 2022 13:51

У Житомирі правоохоронці затримали засновника благодійної організації на продажу гуманітарної допомоги. Як повідомлялося, чоловік продавав військову амуніцію та спорядження, призначені для ЗСУ.

Служба безпеки України розповіла подробиці справи. За інформацією спецслужби, зловмисником виявився 23-річний житомирянин.

"Позиціонуючи себе у тому числі як волонтер, ділок отримав належний дозвіл на безперешкодний виїзд за кордон, звідки й організував завезення продукції військового призначення під виглядом гуманітарної допомоги армії. Військове спорядження йому надавали закордонні благодійники переважно безкоштовно. Потім, замість безоплатної передачі українським військовослужбовцям, ділок ввезені партії спорядження частково – надавав безкоштовно близьким знайомим, які того потребували, але переважну більшість – продавав та отримував прибуток", – повідомили в СБУ.

Зазначається, що зловмисник дозволяв собі виставляти дещо нижчі за середньоринкові, оскільки амуніція йому діставалася фактично безкоштовно.

За 236,5 тисяч він продавав квадрокоптер, півтори сотні пар тактичних рукавичок, 156 медичних турнікетів та півсотні наколінників. На ще 260 тисяч "авансу" він пообіцяв дістати 40 тактичних шоломів.

Правоохоронці затримали псевдоволонтера "на гарячому" – при спробі збуту партії гуманітарки за півмільйона гривень.

Як стало відомо "Журналу Житомира", мова йде за житомирянина Артура Волинця. Він є директором благодійної організації "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОБИ ДОБРО, ДАРУЙ НАДІЮ". Вона зареєстрована в Житомирі в травні 2020 року.

Скріншот з сайту Opendatabot

Поділитись

Новини по темі: