10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Вчителька-колаборантка отримала замале покарання: Житомирська обласна прокуратура

Вчителька-колаборантка отримала замале покарання: Житомирська обласна прокуратура

  • Фото: ілюстративне
  • 3 липня, 2022 13:04

Вчителька однієї із житомирських шкіл, яка заперечувала російську агресію, зневажливо висловлювалась про українських військових та закликала колег підтримати агресію росії проти України, отримала покарання у вигляді позбавлення можливості обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави та місцевого самоврядування. Проте, суд не врахував, чи не захотів врахувати, ще один момент.

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

Колаборантці не заборонено займатись виховною та навчальною діяльністю. Окружна прокуратура виступає проти такого рішення та вимагає суворішого покарання для вчительки. Саме тому працівники прокуратури подали апеляцію до Богунського районного суду та продовжують наполягати на застосуванні відповідного до скоєного кримінального правопорушення покарання.

«Як і повідомлялось раніше, вчителька української мови проводила колабораційну пропагандистську діяльність серед своїх колег, висловлювала претензії до ЗСУ та українських журналістів, заперечувала дійсність подій у Бучі, Ірпені та інших постраждалих від російської агресії міст, підтримувала «спеціальну військову операцію» росіян на території України», – дає коментар один із працівників прокуратури.

Протиправну діяльність викрито Житомирською окружною прокуратурою, на підставі матеріалів, отриманих від Служби Безпеки України, досудовим розслідуванням займалось районне управління поліції Житомира.

Поділитись

Новини по темі: