19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • У Житомирі винесли вирок лікарю, який «діагностував» захворювання призовникам

У Житомирі винесли вирок лікарю, який «діагностував» захворювання призовникам

  • Фото: Житомирська обласна прокуратура
  • 21 лютого, 2024 9:03

Один з лікарів Житомирської області пропонував війьськовозобовʼязаному «діагностувати» інвалідність за хабар. Суд призначив обвинуваченому штраф у розмірі 85 тисяч гривень.

Про це йдеться у вироку Корольовського районного суду міста Житомира.

У справі йдеться про те, що лікар-пульмонолог комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради», призначений на посаду наприкінці літа 2009 року, 23 вересня 2023 року, у своєму кабінеті № 514 під час прийому пацієнта повідомив останньому, що документів для отримання групи інвалідності у нього недостатньо.

Лікар додав, що у процесі додаткових обстежень можливо зібрати необхідні медичні документи та направити їх через ЛКК лікувального закладу до МСЕК.

При цьому, він наголосив, що зможе домовитись з членами МСЕК для прийняття ними рішення про встановлення пацієнту групи інвалідності, якщо йому заплатити 13 000 гривень неправомірної вигоди.

Хабар лікар отримав кількома частинами і 6 грудня пацієнту надали статус людини з інвалідністю третьої групи строком на два роки.

Суд визнав чоловіка винним у кримінальному правопорушенні і призначив йому покарання у вигляді штрафу на суму 85 000 гривень.

Напередодні Журнал Житомира писав про завершення розслідування у справі житомирського лікаря-хабарника.


Фото: скриншот вироку суду

Поділитись

Новини по темі: