26 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Судитимуть слідчого, котрий на обшуку привласнив 500 тис грн готівки

Судитимуть слідчого, котрий на обшуку привласнив 500 тис грн готівки

  • Фото: Прокуратура
  • 5 квітня, 2024 16:20

У Житомирі судитимуть колишнього слідчого, обвинуваченого у привласненні речових доказів у кримінальному провадженні на суму майже  500 тис. грн. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі

Прокурор Житомирської обласної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно експравоохоронця за фактом привласнення чужого майна, яке перебувало в його віданні. Йому інкримінують зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах та в умовах воєнного стану, а також службову підробку. 

Установлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді слідчого територіального управління поліції Житомирщини, у березні 2023 року привласнив речовий доказ, вилучений ним у кримінальному провадженні.

Тоді, за підозрою у незаконному збуті наркотичних засобів, було затримано місцевого жителя та проведено у нього обшук. Під час обшуку, слідчий  вилучив готівку у різних національних валютах на загальну суму майже 500 тис. грн. 

Щоб приховати свій злочин, підробив документ про те, що нібито передав кошти відповідальній особі. Хоча насправді привласнив їх.

Поділитись

Новини по темі: