10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • СБУ підозрює колишніх керівників Держгеокадастру в Житомирській області до схеми розкрадання земель

СБУ підозрює колишніх керівників Держгеокадастру в Житомирській області до схеми розкрадання земель

  • Фото: СБУ
  • 30 червня, 2022 8:31

СБУ повідомила підозру у причетності до масштабної схеми розкрадання земель 6 топ-чиновникам Держгеокадастру. Серед тих, хто отримав підозру – чотири колишні керівники Держгеокадастру в Житомирській області та два колишні керівники Держгеокадастру в Кіровоградській області, які працювали в період 2019-2021 років.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Служба безпеки України вважає, що колишні посадовці зловживали службовим становищем і підписали накази, якими протиправно перевели у приватну власність сільськогосподарські землі на загальну суму майже 6 млн грн.

"Йдеться про 11 епізодів, коли земельні ділянки з тим самим цільовим призначенням надавалися у приватну власність одній і тій же особі по два і більше разів. А це є грубим порушенням вимог чинного законодавства і було можливим через "прогалини" у роботі "Національної кадастрової системи" та системи електронного документообігу Докпроф", – повідомили в СБУ.

Колишнім керівникам Держгеокадастру повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.

Поділитись

Новини по темі: